Shift It

Shift It Mac için

Mac OS X'te açık pencereleri yönetin

Shift Mac OS X pencerelerini kontrol etmek için genellikle 10 adet yararlı eylem ekleyen, genellikle statik ve özelleştirmede sınırlı olan basit bir araçtır. Exposé'den çok daha esnek ve güçlüdür; sol, sağ üst, alt sol, alt sağ, yarısı sola,... Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • OS X'te pencereleri yönetmek için harika bir yol
  • Pencereleri anında değiştirir
  • Klavye kısayolları

DEZAVANTAJLAR

  • Fare hareketlerini ayarlama yolu yok

Çok iyi
8

Shift Mac OS X pencerelerini kontrol etmek için genellikle 10 adet yararlı eylem ekleyen, genellikle statik ve özelleştirmede sınırlı olan basit bir araçtır.

Exposé'den çok daha esnek ve güçlüdür; sol, sağ üst, alt sol, alt sağ, yarısı sola, sağa, yukarı, aşağı, odaklanmış veya en üst düzeye kadar pencereler yerleştirmenize izin verir. Fareye dokunmanıza da gerek yok, Shift Bu özelliklerin tümünü klavye kısayollarıyla etkinleştirir.

Fareyi kullanmak istiyorsanız, Shift'e doğrudan Menü çubuğundan erişilebilir. Ayrıca güncellemeleri kontrol edebilir ve Menü Çubuğundan sınırlı sayıda tercihinize erişebilirsiniz. Utanç vermek için fare eylemleri atayamazsınız utanç verici olur. Exposé'de olduğu gibi ama çok kullanışlı bir aracın küçük bir dezavantajı.

Shift Windows OS'de pencerelerinizi daha kolay yöneten güçlü bir windows yöneticisidir.

mac için Yardımcı Öğeler ve Araçlar en fazla indirilenler

Shift It

İndir

Shift It 1.2

Shift It hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×